irij

Co s tím? Avidemux mám nainstalovaný, ale video, které přijde emailem má koncovku pps. a program ji neotevře. Neumí to

ani pinnacle 12. Potřebuji oddělit zvuk a obraz, zvuk potom dále použít.
Doplňuji:
Mám plnohodnotný pover point 2007 musím ještě stahovat po.poi. viewer?

Nejlepší odpověď
mosoj

Extenzi pps nemá video ale prezentace Pover Pointu. Nainstalujte si Pover Point viever a bude vše bez problémů. Jenom někdy je třeba ten soubor pps (ppt) uložit do počítače.Záleží jak pracujete s emaily.

Na oddělení zvuku otevřít V Pover Pointu nebo Impresu z Office org. a uložit jako HTML.
Při uložení dojde k odělení zvuku a bude uložen jako samostatný soubor.
Doplňuji:
Pro to uložení ale potřebujete opravdu plnohodnotný Pover Point ( nestačí jenom prohlížeč) nebo ten Impress.

mosoj

Pokud máte plnohodnotný program PoverPoint tak je to v pořádku. A prohlížeč nepotřebujete. Jenom musíte počítači ukázat v ja

mosoj

Doplňuji : v jakém programu má tu pps- ku otevřít. Přes pravé tlačítko myši „otevřít v programu“ atd.