mapaf

Co s Megavideem?

Občas se podívám na video na internetu v megavideu. Mají tam limit že asi po 72 minutách se musí asi 55 minut čekat na doshlédnutí. Jenže já tam třeba celej den nejsem a hned jak to zapnu, tak někdy hned, někdy po pár minutách se mi objeví že sem už koukal 72 minut. Jak to? Je možné že se ne mě někdo naboural a kouká za mě? Co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak tento problém vyřeší veřejná IP adresa,ta se dá u poskytovatele objednat,někdo to udělá zdarma,ale většina chce za to jednorázově zaplatit.

Další odpovědi
Retko

My to mame taky takle.

Problem je v tom ze vas poskytovatel, stejne jako vasim sousedum poskytl jedno IP, cili nekdo uz tam sedi a cumi na videa „za vas“.

Muj poskytovatel uvadi tohle:
Ceny pro domácnosti (agregace 1:5) – a cena je 500 mesicne.

Avsak tohle:
Ceny pro společnosti (bez agregace – 1:1) – uz stoji 3000

Cili pokud chces mit vlastni IP aby se ti nikdo nikam ne, tak je to drazsi.

Me se taky porad nekdo hrabe na rapidshare a stve me to :(