majdule

Co s bolestivým otokem v krku? Nemůžu ani polykat, od včerejška zkouším Strepfen, ale moc to nepomáhá. Co udělat víc?

Nějakej zábal, sprej? Poraďte prosím. Venku tak nádherně, nechci mít celý víkend zkaženej tímhle.

Nejlepší odpověď
iceT

Nejlíp k doktorovi,mojeho chlapa postihlo něco podobného,dostal antibiotika,prý je to zánět.Nemohl polykat a jíst mu činilo utrpení.Dnes v noci mu ten otok praskl a ulevilo se mu.
Ono se to možná zlepší samo,ale na úkor toho,že bacil zůstane a projeví se jindy s větší silou.

Další odpovědi
anonym

Nemam vyzkouseno , ale nedavno jsem cetla…ze se ulevi i po polykani – po hodinach kousicky masla.-iv-