9 řemesel

Co říkáte úvahám, platit si za zaviněné úrazy?

Viz také výrok slovenského ministra zdravotnictví o ženě které nastydly vaječníky.„Seděla na studeném,tak ať si to zaplatí“., Tady asi našli inspiraci.

Nejlepší odpověď
lilibou

ja fakt že nektere mlade slečny to trosku s tim ne/oblečením přehánějí a tak se ani nedivím že jim nastydnou vaječníéky..ale platit za zaviněné úrazy to je podle mě blbost,každy ma někdy den blbec a nemusi za to přece hned platit..

nadruhou stranu existují i tací mentosi co si sami ubližují,proto že jim to dělá dobře,ty bych to nechala zaplatit i s úrokama..

a co se týče vážnějších úrazů,tak si myslím že za to už tak platí hodně..

Doplňuji:
to by mě zajímalo kde se stráci peníze za poplatky u doktorů, když v nemocnicích je to jak v řeznictví a základních potřeb se tam nedovoláte..peníze z nás ždímat to jo ale kupovat za ně nová vybavení to už se jim nechce..

to mají asi hezké dovolené páni doktoři..

Další odpovědi
BEAES

Chudáci Slováci, na ty tam jdou pěkně zhurta.

mosoj

Jenom nevím jak dokážou že si toto zavinila sama, ale u jiných úrazů to není problém.
Čeká nás to také a bude to tvrdší.
Měl jsem nyní ženu pět dní ve špitále ( fakultní klinika) a za ty dni ji ani jednou nezměřili teplotu. Teploměr jsem přinesl zdomova měla 37,5. Doktoři to dodnes neví. Asi málo platila. Také se stalo, že opravdu potřebovala převléct postel a nebylo povlečení. Jinak znám ze své zkušenosti ještě větší horory.

Cullinda

Když musí člověk platit i když celá léta nemocný není, tak mi to přijde dost sprosté.
Letos jsem prodělala dost nepříjemnou operaci jen proto, že doktoři za X let nemínili řešit co mi je.. Tak těch 30tisíc co pojišťovna zaplatila mají platit moji doktoři?? Bylo by to logické a možná bych i vysoudila něco za újmu..