suaeda

Co říkáte události, když tatík rozstřílel své dceři notebook?

Dcera si dost nechutně stěžovala na sociální síti na své rodiče. Táta zaměstnaný v IT ji potrestal svérázným způsobem.
http://revue.id­nes.cz/dcera-pomluvila-rodice-na-facebooku-otec-ji-za-to-rozstrilel-notebook-12w-/zajimavosti.as­px?c=A120216_182456_za­jimavosti_nh
Doplňuji:
Také vyjádřím svůj názor. Na jednu stranu mi to připadá trochu víc mediálně nafouknuté. Na druhou stranu to svědčí o špatné výchově dětí. Možná děvče mělo všechno hned a nebylo vedené k práci.

Nejlepší odpověď
Drap

Asi toho měl už plné zuby. Myslím, že v některých případech se podobné reakci nedá divit.

Další odpovědi
iceT

Já si myslím,že takový trest si zasloužila,protože vyjadřovat se o lidech,kteří mě dali život,kteří mě živí,u kterých můžu bydlet zadarmo a kdykoli se na ně obrátit o pomoc,nejen teď,ale i když budu samostatná dospělá jednotka,je přinejmenším rouhání.Kdyby si jen postěžovala kamarádkám,to by se dalo ustát,ale vyjádřit se takhle veřejně…no nevím.
Ono nejde jen chtít všechno zadarmo a nepřičinit se o nic vlastní snahou.Já jsem v 16 letech jezdila 5 dní v týdnu přes 20 km na kole na brigádu,dostávala jsem 400\500 týdně,z toho mi šéf strhával půlku na kolo,co mi koupil,abych se nemusela spoléhat na vlak,a to co mi zbylo jsem dávala mamce,mě stačilo pár korun na blbosti nebo když jsem chtěla jít na taneček.
Jo,to je ta úcta k rodičům.....

anonym

Dávám zcela za pravdu iceT, urážet za to, že na ní nechtěli nic víc, než aby taky doma pomáhala?
ad www, přečti si odkaz, v USA je zbraň zcela legální a pokud mu vleze zloděj na zahradu, tak ji použije, aniž by se musel trapně handrkovat o přiměřené obraně jako v ČR!
Zkus si sám sebe představit na jeho místě, dřeš se jak mezek, aby se rodina měla dobře a nevděčná ratolest ti ještě za to začne nadávat!
Jako dramatickou lekci pak lze docela pochopit.

Damiana

Mohl to sice řešit mezi čtyřma očima, ale takhle jí udělal takovou ostudu, která na puberťačku zabere daleko lépe. Sice – škoda noťase, ale jako výchovná lekce drzému spratkovi – proč ne. Tohle si bude zaručeně pamatovat víc, než sáhodlouhý, rodičovský monolog.

ReHu

Ani se tatíkovi nedivím.
Sice nemám čím střílet, ale řešila bych to jinou „likvidací“ či zabavním NTB.

briketka10

nikdy bych už nový nekoupila a zachovala bych se tak taky..
to jsme si my k rodičům nikdy dovolit nemohly, jako holky jsme musely dělat všechno i prát, taťka nás učil vařit, no to je fakt strašný co udělala..
v té době nic nebylo..

www

No. Pro mne jednoznačná odpověď:
Táta je rapl ! Nepřemýšlí a střílí, zbraň odevzdat, povolení zabavit a již nikdy nevydat. Ten člověk je nebezpečný okolí, rodině i sám sobě !! ☹

Amie

Šikovný cholerik . Jinak mi to přijde takové… no… k ničemu. Za prvé – byl to sice notenook jeho dceři, ale kdo ho koupil? Kdo zaručí, že to neudělá znova?
Každopádně se postaral o to, že jsou nyní oba slavní…

Bičiště

Za chyby svých dětí mohou rodiče. Děti jsou takoví,čím nasákly doma v dětství. Rozstřílet děcku v 15 letech notebook je pozdní a pochybný výchovný počin. Fotr nezvládl výchovu a střílením jen potvrdil svoji ujetost.