bububabu

Co říkáte na tuto cenu?

https://www.al­za.cz/maxi/la­bel-m-backwash-comb-anti-static-d1562063.htm

PS: Ptám se proto, že cena se mi zdá přemrštěná až drzá. Neptám se proto aby jste mi poradili jestli si ho mám koupit. PROBOHA! Kdo by koupil obyčejný hřeben za takové peníze? Já určitě ne! Mám doma stejný už dlouhou dobu asi za 20 kc a je také antistatický-to je totiž a vždy tomu tak bylo základní věc hřebenu!

Nejlepší odpověď
marci1

Síla. Možná je to speciální hřeben na tři zlaté vlasy děda Vševěda. 🙂

Další odpovědi
nyjono

Neříkám nic. Buď cenu akceptuješ a koupíš nebo ne.
Co řešíš?

luckykubrt

Zřejmě hřeben Jamese Bonda s vestavěným foťákem a chytrým telefonem. :D

yuko

No jo, neni hreben jako hreben. Mi staci obycejny, chces-li antistaticky, tak si priplat. Ja se obejdu.
Prodava-li se za 6 liber, pak je cena premrstena.

Zdroj: http://labelm­.com/uk/produc­t/84/label.m-small-cutting-comb-anti-static

anonym

Říkám jen to, že každá blbost si kupce najde.

Pokud ho potřebuješ a cena ti přijde adekvátní, proč se ptáš na názor ostatních ? Těch se to přece nijak netýká, nebudou tvůj hřeben používat.

ivzez

Já v popisu čtu „profesionální hřeben“.

Nevím, v čem (čím) se liší od obyčejného hřebenu.
To ale nevím ani u profesionálních a obyčejných nůžek.
(Nejsem profesionál.)

V obou případech je ale cena profesionálního
produktu vyšší než u obyčejného.

Poznámka:
Cena být drzá nemůže. Jedině ten, kdo ji stanovil.

saboo

No, drahý to je, ale zas třeba je to pro holiče. (ty musí taky někdo oholit) – Ba ne, tak taky tam nevidim nic speciálního, ale třeba to speciální je.

lota

No, nekup to! Nekup to!