Chlípník

Co říkáte na tuto aktuální zprávu o fastfoodech?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/301841-cesko-ceka-invaze-americkych-fast-foodu-a-restauraci.html

Co na to říkáte? Nemyslíte si že by měla zakročit česká vláda, lebo i samotná větší města? Pravomoci na to mají.
Jestli jim nebránit tak alespoň například určit jak má prodejna vypadat, tak aby nenarušovala nějaký celistvý vzhled okolí (který bohužel u nás není, ale i tak..) ?

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

Doplňuji:
Nikdo nikoho nenutí aby to jedl

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

Další, kde budou prošlé potraviny nabízeny lidem. Už ani na to pivo není spoleh. http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/naku­py/clanek.phtml?id=77­9547

aramah

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

No a co tak nekupuj nikdo nikoho nenutí.......­.............

Doplňuji:
MonkeyKing nevšimla jsem si 🙂

marci1

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

Doplňuji:
I kdybychom chtěli proti tomu bojovat, stejně nám to nebude nic platné. Kdo má dnes peníze, tak si může stavět a prodávat co chce a my toto můžeme bojkovat pouze tím, že tyto obchody nebudeme navštěvovat.

Damiana

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

Dalo se to čekat. Naše končiny nejsou v tomto směru od Amíků ještě dostatečně zdecimované, zato blbů, kteří si budou připadat „emericky“ a více cool a in – těch je tu jak naseto, takže se dá předpokládat komerční úspěch. Firmy, které se sem chystají, jistě vědí moc dobře, co dělají a proč se sem hrnou. Stačí se podívat na tržby Mekáče, KFC a Burger King. A těch, co budou vysedávat i u nich a cpát se tou přebarvenou umělou hmotou, je u nás až až.
Zkrátka musíme mít všechno nejhorší. Takže se těšme i na toto:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/612629/ima­ge.jpg

cochee

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

Nabídka převýší poptávku a půjdou s**t.

pizlicka

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)

fuj,hnus,sebe­vrazda.

Denasha

Jiná odpověď (můžete přispět do diskuse)