zjentek

Co říkáte na tento song a video?

Děkuji>>>https:/­/youtu.be/v_8SjfKr­_A4?t=216

Bohužel už nevím, proč se ptám.

Odpovědi
elkon

Nic mi to neříká, je to ztráta času. Na YouTube je mraky zbytečností.

anonym

Takové minimalistickém, jak uvádí top komentář na YT. Já to moc neocením, jsem metalista.

jirka F

Zajímavé ale trochu minimalistické.

zjentek

Elkon tak až budeš mít chvilec tak sem napiš co není ztráta času. A i kdyby to mělo být o plození příjmech morálce, to neva, stejně to sem napiš dík!

Disraeli

Prudit a hejtovat na odpovědích.cz, zřejmě. :D To vůbec „není“ ztráta času.
Mě by upřímně zajímalo jedno. Když se elkonovi zdá přes 90 % otázek, témat, činností (atd.) jako blbosti a ztráty času, proč si dává ten čas neustále na všechny ty blbosti odpovídat. Dyť to nedává smysl.
Asi neví, co s časem dělat, tak ho z nudy (nebo jiných důvodů) zabíjí zde. Já si třeba přiznám, že z větší části jsem na Odpovědích jen z nudy nebo ze srandy…

zjentek

Bude třeba zjistit kdo ho platí. Protože za to, co píše… hmmm… tak TO CHCI TAKY! to bych totiž taky zvládl. Ona totiž není otázka, na kterou by se nedala použít jedna univerzální elkověď: další blábol, kterým nemá cenu se zabývat. (;