lukas.lukas

Co říkáte na smrt Bina Ládina ?

??

Nejlepší odpověď
Terryle

ještě jestli je to on… :o/
Ale pokud je, dobře mu tak. Když někdo podporuje nebo vyzývá k zákeřnýmu masovýmu zabíjení, nezaslouží si nic jinýho.

Další odpovědi
mosoj

A co z toho vyplývá pro svět ?
Každý je nahraditelný. Islám to nazastaví.

BandiOl

Jedna msta plodí druhou mstu. Mrtvé nevrátí, a budou další mrtví.
Lidská krutost je nekonečná.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

sejtanka

Dobře mu tak volovi…:-)))Ať se smaží v pekle!

chudst

Na smrt… tezko rict. Ja osobne to schvaluji. Ale bojim se docela odvetnych akci. To ukaze jen cas, jestli Americane udelali spravne ci nikoliv. Ackoliv to jsou uz jen „kdyby“. Terorismu se sice nema ustupovat, ale taky by se nemel provokovat. Nicmene stalo se, a ten clovek si to zaslouzil.

dědapetr

Na každou akci je reakce,čas to ukáže.

Drap

Jsem k této zprávě dosti skeptický, i když z amerického hlediska přišla asi v pravý čas. Opravdu je to on ? Je nějaký spolehlivý důkaz o tom ? Neni už mrtev dávno ? existoval vůbec ? A nebo je to vše opět zase hra a zpravodajská manipulace ? Opravdu nevím.

iwetax

Asi jsem divná, ale mě se dá nemorální zabíjet své nepřátele.

tom004

Já bych to zatím moc nekomentoval.Beru to jako první oznámení prezidenta USA.

quentos

na jednu stranu konečně neunikl spravedlnosti, na druhou stranu si myslím, že za to, co proved, ta smrt byla pro něj příliš rychlá a milosrdná. Takže jen doufám, že těch deset let, než ho dostali, strávil v šíleným stresu; tím by se byl vytrestal sám.

venkovan

USA zabily jen další osobu která se jim vymkla z kontroly.
Ve své podstatě ale vytvořily pro určité celkem malé % myslimů mučedníka. Co to přinese ukáže čas.