marci1

Co říkáte na piktogramy ČT, které mají napovídat rodičům důvod, proč film není vhodný pro děti?

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/nuz-varuje-pred-nasilim-spermie-pred-sexem-ct-oznaci-porady/r~2442a­ea82b1c11eaa24cac1f6b22­0ee8/?
🙂
Co třeba ty tři spermie?

Nejlepší odpověď
Kepler

To je v pořádku. Bylo to už za bolševika v podobě bílé čtyřcípé hvězdičky. To aby se to nepletlo s rudou pěticípou hvězdou, což se naopak propagovalo. 🙂 Ale ty tři spermie jsou divné. To vypadá jako zákaz rozmnožování, což je kontraproduktivní.

Další odpovědi
Malvína

Za mě blbost. V čem nestačí ta klasická hvězdička? 🙂

zjentek

Přitom tam stačilo dát bobříka, kozičky, prasátko, kapříka a kukačku.

Ty tři spermie nevím co tam značí. Možná ten strach. (;

briketka10

Vymejšlej samý krávoviny místo pořádnýho programu.
Tři spermie k čemu to?

jáára

To jsem ešte neviděl.

cochee

Tož tři spermije jsou jasné, ne? Sex 🙂 Spíš mě zmátla ta věc s křížkem, než jsem v tom vypozoroval přelepenou hubu.

nyjono

Taky myslím, že jezna značka > hvězdička je dostačující.
To jako, že tam budou třeba 3 nebo 4 značky najednou?

Bobek 2

Kidové si budou dělat zářezy, kolik těch bobříků už ulovili. Tuším, že pulci budou mezi těmi cennějšími.

Roman71

Stačilo by upozornění typu:
Pořad není vhodný pro děti. Obsahuje: sex, násilí, vulgarity..

..a jak to tak sleduji, taková upozornění by dnes byla u většiny filmů.
Není tady něco špatně? Co místo upozorňování na závadný obsah začít točit filmy s nezávadným obsahem? To už vyžaduje přemýšlení, a z toho bolí hlava, že?

Bobek 2

Za našich časů stačila bílá čokoládová hvězda Orion.

marci1

Myslela jsem: co říkáte na ty 3 spermie (sex)? 🙂 Jak to budou rodiče děckám vysvětlovat, že je to sex? 🙂

Malvína

No blbě, to je jasné 😁 Proto si myslím, ze hvězdička bohatě stačí. Pro děcka info, že už mají ulehnout, ale ještě to rozlišovat? Blbost, za mě nee.

marci1

Malvínko, to bude ještě legrace. 🙂