dust8

Co říkáte na nový vzhled seznamu.cz?

Víc se mi zamlouval ten předchozí, ale co se dá dělat. ;(

Zdroj: https://www.sez­nam.cz/

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Co se dá dělat? Můžeš si jej nastavit podle svých potřeb!

Další odpovědi
zjentek

A co se vlastně změnilo (já už se asi pět let neodhlásil tak zase nic nevím)?

Jo a ČESKÁ pojišťovna se spojila s Generali a jinak se prej neděje VŮBEC NIC! (;

Edison

Nic. Nepoužívám. Když hledám, tak používám vyhledávač, ne bulvár.

elkon

Seznam mě nezajímá. Nikdy jsem ho nepoužil.

cochee

A odkdy je ten vzhled nový a čím? Já vůbec nic nepozoruju. A další věc je, že používám více počítačů a taky tablet a na některých mám vzhled Seznamu přizpůsobený (customizovaný), takže se může od vzhledu v jiném computeru velmi lišit.

Edison

Zjentku, tohle je ale nejspíš reklama, jako NOHA! Ještě to zvážím.

zjentek

Tahle reklama běží v době COVIDA! Ale jinak se neděje VŮBEC NIC. (;

Edison

Já vim, ale tady je to reklama.. Projdi si pravidla webu… 😁