quentos

Co říkáte na novopečenou královnu samby?

Sedmiletá Julia Lira královnou vyzývavého tance tradičně spojovaného se sexem. Zastánci se brání, že každý, koho pohled na ni vzrušuje, by „měl jít k lékaři“. Jenže když se na vás vyloženě svůdně dívá a provádí vyzývavý tanec? Nevím, za takových okolností jde svědomí stranou. Já se teda rozpálit nechal. Co soudíte vy? Mělo se jí na druhou stranu bránit titul získat, když po něm tolik touží?

Odpovědi
Michal

Nejsem pro nějaké puritánství,ale ten organismus odpověděl sám,ta dívka to odnesla.
„Naštěstí tím,že se jenom zhroutila“. To budou sexuálními idoly děti?

ten který je

At je to jak je to,ta malá holka je ještě dítě.Říká se – jiný kraj jiný mrav,ale já vidím dítě kterému by se nemělo brát dětství.

afro.minerva

…to nevím…