FandaLanda

Co říkáte na nové album pana Landy?

Některé motivy jsem mezi písněmi našel. Třeba normálnost obrovských hypoték, covidovou „pandemii“, konzumní svět, válku na Ukrajině, odkazy na staré Danovy písně (Krysař, orlíkovská hudba, prostě wow). Ale úplně jsem v tom žádný jinotaj nenašel. A ani přímou návaznost, jak Dan sliboval. Spíše bych to vysvětlil svou ne velikou bystrostí. Pouštím si to stále dokola. Ale já se nevzdám a napiju se z grálu Danovy moudrosti.

Odpovědi
VaclavZeman

Já poslouchám převážně houseovou muziku. Něco od pana Landy znám, bodejť by ne, vždyť jsem ho jednou potkal na benzínce. Tehdy mě tam dovezl kamarád a šel si něco koupit. A stojí tam bezmocný Landa, který někam pospíchá. Moc mě prosí (tehdy jsem byl sice obtloustlý, ale ne tolik jako dnes, takže bychom se vedle sebe vešli), abych ho někam svezl. Jenže já nemám řidičák, to je zase na jiný příběh… Takže jsem ho odbyl. Děkuju.

Ametyst

Nevěděla jsem, že vydal nové album. Věděla jsem jen o písni “Anička Malinová, “ ze které mrazí v zádech.

zjentek

Landa je pitchus připomíná mně starostu řeporyjí nebo co to je za prdel.

Filip84

  1. Nevím, o jakém albu je řeč – neuvádíš zdroj.
  2. Nechci vědět, o jakém albu je řeč, nezajímá mne to – neposlouchám to.
  3. Neposlouchám hudbu, abych v ní hledal „některé motivy … mezi písněmi“.
  4. Nezajímá mne ani „normálnost obrovských hypoték“, ani „covidová pandemie“, oproti Tobě nikomu neberu jeho „konzumní svět“, avšak ani mne ten jeho konsumerismus nezajímá. Stejně tak, oproti Tobě a signore Landovi, fakt nevím, jestli je „válka na Ukrajině“, já si samozřejmě myslím, ovšem jako člověk rozumu a ctnosti vím, že myslet je hovno vědět, a vlastně ani nic podobného.

To jsou věci, které – za prvé – vůbec nemohu změnit, a většinu z nich ani nechci – nemám potřebu spasit svět klackem, nefunguje to. A za druhé, umění by mělo člověka povznášet, otevírat další obzor, nebo alespoň umožnit relaxovat, ne zase něco „řešit“.

Takže, za mne: jdi s tím do prdele! 👌😃

elkon

Landa mě nezajímá.

FandaLanda

Tak sem nepište, pokud to s panem Landou nemá nic společného nebo ho chcete jen urážet.

Filip84

Zeman: To nasere! 👌😎

VaclavZeman

Spíše je to pro mě jen humorný příběh. Ale Daniela Landu to asi naštvat muselo. Kdyby to byl můj pozdější přítel z Lotyšska s arabskými předky, který skládá houseovou muziku, tak bych ho i tak musel odmítnout. Ale děkuju.