Kazatel

Co říkáte na kriminalizaci „domobrany“? To se máme nechat dobrovolně zmasakrovat, vždyť stát vás hned neochrání!

Aspoň z něčeho mohli mít ti šmejdi strach a právo na sebeobranu má snad každý, ne?

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/ozbrojene-domobrany-budou-protizakonne-nikdo-nam-nic-zakazov/r~382a93­4edaf011e98426­0cc47ab5f122/

Nejlepší odpověď
Edison

Kdo jsou, podle Tebe, „ti šmejdi“? Četl jsi to celý? Nikdo nikomu právo na obranu nebere. To ani zákonem nejde, protože to je právo ústavní a nemýlím-li se dokonce dané Listinou základních lidských práv a svobod. Nikdo nezakazuje se bránit, nikdo neruší střelecké spolky… Ale tyhle „domobrany“ jsou opravdu podhoubím pro extrémismus. Podotýkám, že sám jsem aktivní střelec a chodím se zbraní běžně.

Další odpovědi
ivzez

MNo z těch „domobran“ jde strach spíše na občany,
šmejdi se jich nebojí.

Ale musím se přidat k Edisonovi: přečetl jste ten článek celý?
A porozuměl jste mu? Nebo jste viděl jen zákaz a výši pokuty?