Lečo

Co řešit s dívkou?

Jaká témata by jste řešili s dívkou? Abych situaci přiblížil, všechny primární a velká témata jsme spolu již probrali a nějak nevíme, co ještě řešit.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

„Všechna“ témata… ale noták. Není žádné omezení a určitě není možné probrat všechna témata (ani ta „prímární“).
To, že vás nic nenapadá (buď kvůli pocitům/emocím, nebo z důvodu kreativity a rétorických schopností) ještě neznamená, že jste všechno prodiskutovali a došly vám témata. ;)

Další odpovědi
zbyndo

Nerozmýšľaj čo riešiť,ak to nejde samo.Zrejme ste si nesadli,to sa stáva, nepatríte k sebe.Prepač,trocha tvrdé,ale myslím, že na to treba čas.A potom zistíte to isté, že to nejde.Rad by som sa mýlil,

dubraro

Kdy, kde, jak. Případně za kolik.

Drap

Pokud si nemáte co říct, tak se rozejděte. Nemá to smyslu. Pokud si máte co říct, neni třeba hledat témata.

zjentek

Lečo, pěkné je, že ji po 60 – 70 letech soužití stále vnímáš jako dívku. Noó tááák… je to krásné! (; (;

Kelt

Vezměte si sbírku příkladů z matematiky, z fyziky, chemie, účetnictví, cokoliv a hned budete mít co řešit. Takové zbytečnosti jako, kde budete bydlet, co budete dělat, kolik budete mít dětí a jiné jsou bezpředmětné, že?

roooooooooom

Sex

autacek

Vaše společné dítě již máte vyřešeno?

Ale jestli je dotaz spíš položen v rovině, že si již nemáte co říct, tak je třeba se poohlédnout jinde.