Co reknete treba doma : Mam problem jako kr.. , nebo : Mam mensi problemecek. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě tu chybí varianta – neřeknu nic a s obětmi a skřípotem zubů musím stejně napravit sám.
A s odstupem se pak jen tak ledabyle zmínit.
P.S. Je to skoro jako verze -iv- se psem.

Další odpovědi
tom004

A,co jsem,jako, provedl? 🙂

hanulka11

pokud se něco ..... ,tak řeknu- to se to pěkně pos…

Deli

Já chodím zásadně takto:
Miláčku, ty mě asi zabiješ, ale mně se něco přihodilo a mám menší problém…
Po tomhle proslovu je vždy příjemně naladěn, malému problému se zasměje, velký vyřešíme v klidu. Když je ale opravdu velký, tak i bulím a nejen že manžel řeší ten problém, ale ještě uklidňuje mne. 🙂

Co říkáš doma Ty, -iv-? To určitě stojí za to, tak nám to sem dopiš! 🙂

arygnoc

do prdele do prdele – a to už vědí, že se něco děje.

(adminům se omlouvám, je to citace)

coco

Do prdele já se na to můžu v****t!

anonym

Deli , ja vse rikam radsi psovi. U toho mam jistotu , ze mi nevynada. 🙂
( To jsem s ez toho pekne vyvlekla , ze ) ? 🙂

tom004

Aha,nejenže,ne­vynadá,ale,ani to nemůže „prásknout“. 🙂 Móc chytrý.:))

anonym

Alespon na neco jsem chytra. ! 🙂 -iv-