Kepler

Co provést s lankovým zámkem?

Je to zámek na kolo, který by se měl sám zacvakávat bez pomoci klíče. Pár týdnů to fungovalo a teď už ne, nelze ho zamknout ani s pomocí klíče.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ideálně:

  1. reklamovat nebo
  2. opravit nebo
  3. vyhodit

Oprava většiny zámků je komplikovaná (i pokud máš dobré vybavení), logicky jsou z principu vyrobeny tak, aby NEŠLY snadno rozebrat. Jestli to není nějaká laciná „jebka“ od čongů apod., vidím šance na rozebrání/opravu bledě.Myslím, že bys mohl procáknout WD-40 sprejem a zkusit to „rozhýbat“. Moc si od toho ovšem neslibuj. ;) :D :D

Další odpovědi
cukrar

Jako v jiné poradně, opravit, reklamovat, vyhodit.