Avatar uživatele
Danielson

Co přiměje ženy ke změně ideálního partnera?

často vidíme jak jdou takoví slengově řečeno šampónci a kolem nich roj takových postprincezen :) všichni tak kolem věku 14ti let. Však také lze zahlédnout pár asi ve věku 16ti let a tam místo nabubřelého princátka tam byl úplně normální hošan :) nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ale dneska mi to nedalo, co přiměje ty slečinky změnit cíl?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a pro Diamanu to s těma modelkama a protějškem tam si myslím že v tom je i něco jiného než že si padnou, určitě by si padla s více lidmi i ne tak slavnými tudíž tam bude i špetka bohatství toho druhého ale také to že se ještě více proslaví… přemýšlel jsem nad tím a vznikla i má teorie a to taková že těch metroušů je míň, rozhodně je tu více těch post princezniček a tudíš na jednoho metrouše s patkou toho výjde více… zvyknou si a začnou toho pomalu zneužívat (ne všichni – nejspíš) no a to princezničkám strhne ego a odporoučí se jinam takový druhý, třetí,… pokus do té doby než ego spadne na nulu to jiněco nejspíš projede hlavu zhruba těch 17 let a přestane ta povrchnost která by jinak zabránila se s tím normálnim chlapcem blíže seznámit… nevím toť je má torie

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

v těchto letech není žádnej partner ideální- to se většinou ještě všichni" hledaj"

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Buď v klidu. Šampónky uvidíš i vedle dvacítek i třicítek – hodně jich obdivuje Beckhama nebo další metrouše. Ono také není od věci prolustrovat bystrým okem i dotyčnou, která zdobí… Jsou zkrátka typy, které se přitahují. Jen se třeba mrkni na super vymazlená „manželstvíčka“ modelek a sportovců. Evidentně si sednou. A puberťáci to rozhodně nejsou. Tedy… Co se věku týká určitě ne…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

S léty se mění žebříček hodnot a priorit. Zatímco ve 14 je důležité, aby měl nový mobil a modré oči, v 18 by měl mít aspoň motorku, ve 20 by měl mít pozitivní výhled na dobrou práci… No a ve třiceti žena ocení to, že se rád postará (dobře) o rodinu, že je v pohodě a je s ním sranda. A kdepak jsou ty modrý oči…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek