Danielson

Co přiměje ženy ke změně ideálního partnera?

často vidíme jak jdou takoví slengově řečeno šampónci a kolem nich roj takových postprincezen :) všichni tak kolem věku 14ti let. Však také lze zahlédnout pár asi ve věku 16ti let a tam místo nabubřelého princátka tam byl úplně normální hošan :) nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ale dneska mi to nedalo, co přiměje ty slečinky změnit cíl?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a pro Diamanu to s těma modelkama a protějškem tam si myslím že v tom je i něco jiného než že si padnou, určitě by si padla s více lidmi i ne tak slavnými tudíž tam bude i špetka bohatství toho druhého ale také to že se ještě více proslaví… přemýšlel jsem nad tím a vznikla i má teorie a to taková že těch metroušů je míň, rozhodně je tu více těch post princezniček a tudíš na jednoho metrouše s patkou toho výjde více… zvyknou si a začnou toho pomalu zneužívat (ne všichni – nejspíš) no a to princezničkám strhne ego a odporoučí se jinam takový druhý, třetí,… pokus do té doby než ego spadne na nulu to jiněco nejspíš projede hlavu zhruba těch 17 let a přestane ta povrchnost která by jinak zabránila se s tím normálnim chlapcem blíže seznámit… nevím toť je má torie

Nejlepší odpověď
hanulka11

v těchto letech není žádnej partner ideální- to se většinou ještě všichni" hledaj"

Další odpovědi
Damiana

Buď v klidu. Šampónky uvidíš i vedle dvacítek i třicítek – hodně jich obdivuje Beckhama nebo další metrouše. Ono také není od věci prolustrovat bystrým okem i dotyčnou, která zdobí… Jsou zkrátka typy, které se přitahují. Jen se třeba mrkni na super vymazlená „manželstvíčka“ modelek a sportovců. Evidentně si sednou. A puberťáci to rozhodně nejsou. Tedy… Co se věku týká určitě ne…

Deli

S léty se mění žebříček hodnot a priorit. Zatímco ve 14 je důležité, aby měl nový mobil a modré oči, v 18 by měl mít aspoň motorku, ve 20 by měl mít pozitivní výhled na dobrou práci… No a ve třiceti žena ocení to, že se rád postará (dobře) o rodinu, že je v pohodě a je s ním sranda. A kdepak jsou ty modrý oči…