Avatar uživatele
anonym

Co přestane fungovat, když odinstaluji všechny 4 programy Framework?

.NET Framework 3.5 SP1, ,–,4 Client Profile. Mohu to dát pryč aby se neustále neopotřebovával disk instalačními zápisy?

Zajímavá 0 před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Řada programů vyžaduje .NET Frameworky, takže si zkontrolujte, zda-li programy, které používáte, ty .NET Frameworky nevyžadují… Pak teprv je můžete odinstalovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

.NET Framework je vývojová platforma. Bez nainstalovaného frameworku uživateli nebude program, který je pod .NETem naprogramován, fungovat. Pokud to není přímo oznámeno, nemusí to uživatel před instalací poznat, pak na něj pouze vybafne okno, že tento program potřebuje ke své funkci .NET Framework verze xy. JE ale fakt, že ty frameworky jsou docela objemný balík, takže doteďka jsem automaticky do nové instalace Windows XP hned frameworky instaloval, teď to budu dělat tak, že se na ně vybodnu a doinstaluju je, až si o to nějaká aplikace řekne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Používám vesměs na zprávy, youtůbko, a záznamový editor hudby a tvorba videa. POV-Ray for Windows v3.62 je vesměs zajímavý prográmek pro výzkum, zkuste ho. Pak mám kodeky, Gimp, ten mě učaroval před x lety. Vypalovačka CD Burner XP je dobrý páč lahodí zvyklému oku a umí zabalit do ISO, nicméně není mi moc jasné k čemu je framework, takový název nic neříká, kdyby tam bylo napsáno podpora podprocesu…

před 4007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Framework nám z pohledu vývojářů usnadňuje život.

před 4007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek