Co přestane fungovat, když odinstaluji všechny 4 programy Framework?

.NET Framework 3.5 SP1, ,–,4 Client Profile. Mohu to dát pryč aby se neustále neopotřebovával disk instalačními zápisy?

Odpovědi
Bedy

Řada programů vyžaduje .NET Frameworky, takže si zkontrolujte, zda-li programy, které používáte, ty .NET Frameworky nevyžadují… Pak teprv je můžete odinstalovat.

cochee

.NET Framework je vývojová platforma. Bez nainstalovaného frameworku uživateli nebude program, který je pod .NETem naprogramován, fungovat. Pokud to není přímo oznámeno, nemusí to uživatel před instalací poznat, pak na něj pouze vybafne okno, že tento program potřebuje ke své funkci .NET Framework verze xy. JE ale fakt, že ty frameworky jsou docela objemný balík, takže doteďka jsem automaticky do nové instalace Windows XP hned frameworky instaloval, teď to budu dělat tak, že se na ně vybodnu a doinstaluju je, až si o to nějaká aplikace řekne.

anonym

Používám vesměs na zprávy, youtůbko, a záznamový editor hudby a tvorba videa. POV-Ray for Windows v3.62 je vesměs zajímavý prográmek pro výzkum, zkuste ho. Pak mám kodeky, Gimp, ten mě učaroval před x lety. Vypalovačka CD Burner XP je dobrý páč lahodí zvyklému oku a umí zabalit do ISO, nicméně není mi moc jasné k čemu je framework, takový název nic neříká, kdyby tam bylo napsáno podpora podprocesu…

anonym

Framework nám z pohledu vývojářů usnadňuje život.