bolak

Co přesně znamená anglické spojení „black book“?

Odpovědi
Questman

Černá kniha

zjentek

když řekneš ve státech, že máš doma black book, každej od Floridy po Wisconsin (nevím jak na západě) bude vědět, že máš takovou malou ale tlustou informační knížečku, kde jsou aktuální ceny všech vozů, jezdících po usa a rozděleny podle kategorií dle amortizace, pro daný rok a že tě tudíž nikde v bazaru neošulí :o

Luke18

Totéž, co u nás „Černá kronika“:)

ke4n

zjentek to je zajímavé, já dosud slyšel jen o blue book :)

přesněji Kelley Blue Book, což je nejlepší stránka pokud si chcete zjistit tržní cenu ojetého auta, při prodeji, koupi, v bazaru..

http://www.kbb­.com/used-cars/

bolak

Questman: ano, to je krásný doslovný překlad :)

a teď vážně..