czzodpovedi

Co přesně koupit do špajzu za potraviny, než začne na podzim druhá vlna Covid-19, abych potom nemusel chodit do obchodu?

Německá vláda má ve středu poprvé od konce studené války vyzvat obyvatele, aby si doma vytvořili zásoby jídla a vody na 10 dní

Nejlepší odpověď
elkon

Zase někdo blbne…

Další odpovědi
saboo

Ahoj, nechci být zlým prorokem… Co jsem viděl to video s těma nakaženýma holkama když to bylo aktuální tak pak jsem udělal to, že jsem navařil, naporcoval a zamrazil jídlo aby když to na mě přijde, mohl bych jen sáhnout do mrazáku, šoupnout do mikrovlnky a najíst se. To se ostatně hod i pro stav zásobovací nouze. Jestli se sám nakazím nebo ne můžu trochu ovlivnít, ale nikdy vyloučit…