co považujete za nevýhody air bank?

Z toho všeho co o této bance slyším tak to vypadá celkem výhodné a dobře. Ale určitě to má i pár mínusů. Znáte nějaké nevýhody nebo je tam něco co osobně za nevýhody považujete?

Nejlepší odpověď
mosoj

1. Peníze ze spořicího účtu nelze vybrat jinak než převodem na běžný účet jejich banky a z tohoto účtu jenom z bankomatu. Nebo jakýkoliv jiný , klientovi přístupný. Bankomatů air bank je málo . Mělo by jít časem vybírat na terminálech Sazky, jestli už to nejde. Toto nesleduji. Pro běžnou potřebu a platební kartu používám jiný a jinak zabezbečený účet.

Mám u Air bank pouze spořicí účet a pokud potřebuji větší obnos peněz v hotovosti ! převedu si jej na
můj běžný účet u jiné banky. Nemám s tím problémy.
Doplňuji:
Hlavní výhodou Air banky je to že to je opravdu !! tuzemská banka. Ze 100 % ji vlastní podnikatel Kellner.

Další odpovědi
pizlicka

za nevyhodu povazuji vyber pouze z bankomatu.kdyz vlozim penize z prodeje domu na bezny ucet,nevis mosoji,jak tak velkou castku pak vyberu???to si stoupnu s pytlem pred bankomat a milion budu vybirat pul dne,a druhy tyden znova???protoze ja za tyden muzu vybrat pouze milion:-)))nebo to muzu ze sveho air bankovniho bezneho uctu prevest celou castku tomu,od koho kupuji druhy dum?