Andy.vlk

Co považujete za nejdůležitější událost týdne?

Nejlepší odpověď
Andělé

Předávání vysněného a tak dlouho očekávaného maturitního vysvědčení,které nám v pondělí slavnostně předali na radnici.
A v pátek slavíme s učitelama,pro mě je významné,že se naposledy všichni sejdeme a rozloučíme 🙂

Další odpovědi
anonym

Nechte aktivní do neděle, zbývají ještě 4 dny. Ty nejdůležitější se ještě neudály, teprve nastanou.

kocickaaa

nezapomenout zase ráno v pondělí vstát do školy x)

Kubas11

v PÁTEK -KONEC ŠKOLY :DDD

chudst

V patek si jdu pro novy scanner a zitra prijede kamarad.

… a hodil bych to do aktualit.

Rocker

Že jsem přežil další týden:-)

dědapetr

Narozeniny mých vnuček.

tom004

Pro 17 studentů,dnešní úspěšné složení,ústní závěrečné státní zkoušky,všichni prospěli,i když jsme je trošku,„trápili“. 🙂

venkovan

Že zas ráno se vzbudím a vstanu. Až nevstanu, nevzbudím se, tak to bude událost již pro jiné.

arygnoc

nejkratší noc v roku – první letní den.

žolik

Že je konec týdne,ráno vstanu,jsme zdravý,blíží se prázdniny,máme výkend.

Zdroj: žolík

led

Slnko svieti, Zem sa točí…
vtáci i všetko živé kričia…
deti utekajú na prázdniny…
len krátko:
žijeme…

Aga

Že jsem se ráno probudila a můžu být vděčná za nový den. Že jsem mohla být se svým miláčkem a věřím, že budu zas. Že mám práci a že se mojí potkance narodily potkaňátka. Za velkou událost považuji každý důvod k vděčnosti a těch je pro mě spousta protože se snažím nic nebrat jako samozřejmost. Pokud nic není samozřejmost, pak je každý okamžik velkým darem. A to říkám potom, co jsem nemohla díky bolestem včera usnout do dvou hodin až jsem si nakonec vzala prášek.