annas

Co považujete za marnost nad marnost?

Odkud pochází tento výrok?

Nejlepší odpověď
vagra

Výrok pochází z Bible.
Vysvětluji si ho tak,že všechno, co se snažíme během života nashromáždit, je nám k ničemu, protože nakonec si ze všeho vezmeme stejně jen ten dřevěný kabát.
Někteří ani ten ne.

Další odpovědi
skorcovaz

Hádat se s blbcem..

bigbít

Přesvědčit někoho zatvrzelého o opaku jeho názoru…když je někdo příliš paličatý, tak to zkrátka nelze…anebo pokud by někdo třeba chodil pro vodu s děravím dnem…tak to je marnost nad marnost

Michal

Citujete hodně Bibli.Dělejme něco s tím co se tady děje ale marnost.....

nnn1

V bibli král Šalamoun napsal (v knize Kazatel)- „Viděl jsem všechna díla, která byla vykonána pod sluncem, a pohleď, všechno byla marnost a honba za větrem“