majki636

Co používáte za mazání kolem nosu, když máte rýmu?

Nejlepší odpověď
iceT

Borozan, mívám při rýmě hodně odřený nos a tato mastička podráždění přes noc vyzmízíkuje.

Další odpovědi
Kepler

Já už neměl rýmu snad 20 let, ale nejlíp mi zabírala tygří mast. Docela síla.

Drap

Většinou vůbec nic, vyjímečně lůj

PetaKo

Když jsem hodně nemocná a vím, že se rýmy jenom tak nezbavím, tak si to mažu mastičkou od rosenpharmy.

elkon

Nic, nemám odřený nos.

nyjono

Nos mívám odřený výjimečně. Papírové kapesníčky jsou šetrnější.
A když, tak pomádu na rty. Nějakou lepší .-)

marci1

Jelení lůj nebo Borozan (ten je přímo na odřený nos). 🙂

quentos

Zpravidla nic, ale když už, tak heřmánkovou mast (dnes se to jmenuje Dermazulen nebo tak nějak).