brasileira

Co potřebuji mít v mobilu abych mohla instalovat SKYPE? wifi určitě, ale je potřeba 3G, nebo neni podmínkou?

SKYPE DO MOBILU?

Nejlepší odpověď
anonym

potřebujete mít v mobilu takový operační systém pod kterým je možné skype spustit

1/ například pro systém ANDROID ( ve všech telefonech vybavených tímto systémem, viz www.goo.gl/17qr )

Skype aplikaci najdete přímo v katalogu aplikací Android Market v každém telefonu → http://www.ap­pbrain.com/ap­p/skype/com.sky­pe.raider

2/ podporovány jsou i novější nokie se systémem SYMBIAN

3/ podporovány jsou i telefony iPhone od firmy Apple, Skype najdete přímo v AppStore katalogu v telefonu