Kristaa

SKYPE V MOBILU

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak funguje skype v mobilu, jestli na stejnem principu jako ICQ, tz. pokud nemáte zřízený internet v mobilu tak za každou zprávku se odečítá určitá částka za odeslanou zprávu. Je to tedy i u skypu? a co tato fce všechno nabízí v mobilu. Za každou odpověď a postřeh děkuju! :)

Nejlepší odpověď
SinceX

Ano, jakmile chcete používat mobilní aplikaci Skype, musíte být připojená k internetu, to Vodafone nabízí hodně levně pro studenty 89Kč/měsíc, nebo pro ostatní asi za 150Kč/měsíc.
Den připojení je asi za 17Kč/den 🙂

Jinak pro podporu videohovoru, musí mobil mít přídavnou kameru, nebo použít nějakou aplikaci, kterou změní fotoaparát na videovolání.
Jinak skype v mobilu používám hojně a je to opravdu dobrý program, ničím není horší než u PC skype 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Je to aplikace jako v PC a musíte být neustále připojena k internetu.