Verona14

Co potřebuji k vyzvednutí balíku na poště?

občanku a ještě něco? je na mě, na mou adresu.
Doplňuji:
papírek nebude, jednalo se o balík na poštu.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jen doklad totožnosti a číslo zásilky …

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-na-postu

Další odpovědi
marci1

Průkaz totožnosti a jestli Ti odesílatel poslal SMS o doručení, tak chce pošta vidět tu SMS ( v mobilu ).
Vlastní zkušenost

fenomen

Ten papírek co ti hodí pošťák do schránky a občanský průkaz. :)

alenanova79

Občanku a lístek ze schránky. Na menších městech, kde se lidé znají, mnohdy stačí lístek ze schránky.

McArthur

Obecně stačí jen občanka. Pokud za sklem nebude někdo se špatnou náladou, tak s tím problém není. Pokud bude, tak bude chtít znát číslo zásilky, které stačí nadiktovat ze SMS zprávy. Máš-li lístek, který pošta vhazuje do schránky, tak je to bonus k rychlejšímu odbavení.