tomas1541

Lze vyzvednout balík?

Ahoj, potřebuji se zeptat zda je možné toto. Objednal jsem si balík na poštu jenže jsem to napsal na sebe ,ale domů se dostanu ,až v pondělí a potřebuji balík rychleji nestihnu se na poštu stavit. Je možný aby balík někdo vyzvedl za mě i když nemá mou občanku ? . Balík se má platit na poště a na určité osobě která by to vyvedla je stejné přímení jako na balíku (jméno samozřejmě ne). Daly by mu to ? Nebo jde to udělat ještě jinak ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevydají. Jedině když nějakou osobu zplnomocníš k vyzvedávání zásilek na poště. To ale musíš na poště a osobně.

Další odpovědi
MobilManiak

Udělej to tímhle: https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/ostatni-sluzby/zmena-dispozice

Drap

Ano, šlo by to na základě ověřené plné moci. Jinak cela legálně to nepůjde