Marfik

Balík na poště!

Dobré odpoledne,mám otázku jde poslat balík se šatama tak že když mi to ta určitá osoba pošle nepošle mi to doporučeně ale prostě jen na poštu že bych si ho vyzvedla a na poště bych nic neplatila? a šaty potřebuji do pátku došlo by mi to kdyby mi to dneska poslala? děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když to pošle dnes i zítra, tak to do pátku přijde. S tím placením jsem to moc nepochopila. Hlavně záleží na tom, jestli ta dotyčná osoba bude chtít ty šaty zaplatit. A když zaplatí odesílatel poštovné, tak ty si ten balík jen převezmeš, tak to funguje i s doporučenou zásilkou.
Při převzetí balíku platí příjemce pouze, když je to na dobírku.