Čecho_slovák

Co popřejete právě jmenovanému premiérovi Fialovi?

Omluva Emefejovi a celé jeho rozvětvené rodině za to, že jsem v rozrušení nenapsal, že byl pan premiér Fiala „jmenován“ premiérem.

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Hlavně hodně zdraví:-)

Další odpovědi
cochee

Nepopřeju mu nic. Třepal se na to jak slípka na flus, tak teď ať maká – zadarmo to jistě dělat nebude. Zcela jistě nebude táhnout za jeden provaz s obyčejným plebsem, tak nevím, proč bych mu měl já, člověk z plebsu, ještě něco popřát.

Cvrčák

JK mi to vzal z úst. Hodně zdraví, psychické i fyzické a samozřejmě pevné nervy.

led

Prajem nielen novému premiérovi ale všetkým občanom Českej republiky:
Nerozhádaný štát, keď všetci občania venujú podľa svojich schopností a možností všetky sily v prvoradý prospech Českej republiky (tým aj jej občanov)
Hnev a hádky nechajte za dverami.

Disraeli

Co bych mu přál? Jeho ODMĚNOU je premiérování samo o sobě, ale vyhráním voleb, sestavením koalice nebo jmenováním to nekončí, ale teprve začíná. O něco takového (řízení vlády) se musí zasloužít. Přál si to, tak to má. Jen ať se činní.
Celou dobu on i všechny jeho strany v koalici tvrdili, že vědí, co mají dělat nebo většina tak minimálně působila. Tak mu jen „přeji“ ať těm siláckým řečem a postojům dostojí. Ale vsadím se, že ne. Další průměrná (možná podprůměrná) vláda s průměrným premiérem.

paul1

Ať je negativní na covid a myslí pozitívně.

Emefej

Cože, něco mi uniklo? Dnes se volil premiér?

MichaelOffic

I ten špatnej člověk na každýho spadne…Hodně někde budeš…

Beno

Aby obnovil investice do obnovitelných zdrojů.

Ametyst

Aby už vyndal hlavu z brusele, a měl vlastní názor.