Grincg951

Co pomůže na zub moudrosti při bolestech a otoku?

Nejlepší odpověď
badisko

No nejlepsi a nejvice efektivni je zubar …na bolest Algifen kapky..a na otok zase Zubar to ze ti otece tvar indikuje ze je tam neco spatne zub muze spatne rust a tlacit na jinej ..muze tam byt zanet ..a chytit zanet okostnice zubu neni nic prijemneho takze co nejdrive navstivte lekare pokud uz jste u nej byl tak vam nejspise rekl co mate delat..a ze kdyz budou nejake komplikace tak ho mate znova navstivit …
Doplňuji:
jo a na otok se vetsinou priklada studene …takze ledovat …nebo se nalozit na par dni do lihu takze zase lihovat ale to je dost drahe …;D

Další odpovědi
briketka10

zítra zubař ..

Grincg951

Jj dík to vím taky, ale nevíš jestli by pomohl třeba nějaký zábal?nebo tak něco?

badisko

uz jsem ti to napsal…:D a uprimne s tebou soucitim take mi roste …

briketka10

:(
já je mám všecky venku
chjo to bylá bolest víím ..