MichaelOffic

Co pokládá současná generaci mladistvých přitažlivého na bílých botech?

Mluvím o těch kteří se chovají víc „fajnově“ než je zdrávo.

Nejlepší odpověď
Vojta24

Nerozumím. Na bílé barvě ani bílých botech není špatného, fajnového ani jinak vyjímečného proti jiným barvám zhola nic, je to prostě JEN barva.

V čem vidíš rozdíl ty, že se tak ptáš ?

Další odpovědi
Kepler

Je to jen móda, nic víc a nic zvláštního.

aliendrone

Eh, řešit „módu“ je fakt na hlavu. Vzpomínám na Michaela Jacksona, když před mnoha lety mutti viděla jeho klip, kde měl černé kalhoty i boty a BÍLÉ ponožky, tak si mohla hlavu ukroutit. A mnozí si jistě pamatují jaká to pak byla MEGAMÓDA, nošení bílých fuseklí i k tmavému obleku a černým botám. A znáš to, móda se stále opakuje, jen trochu pozměněná, no. :)

Vojta24

No ale když se tak ptáš, není možné, že mladým v tvém okolí se bílé boty líbí prostě jen proto, že tebe to z nějakého důvodu zjevně se*e ? 😁

Soudím podle toho, že máš potřebu se do nich kvůli volbě barvy bot navážet stylem „ti fajnovější než je zdrávo“ … to mi přijde takový, lehunce asociální a hlavně naprosto iracionální.