@eoopy.com

Co podle vás tato mladá studentka prožívala ve své poslední hodině?

Je devatenáctý únor roku 2013 a v americkém městě Los Angeles se právě otevírá jeden z nejzáhadnějších případů úmrtí v novodobé historii. Právě toho dne bylo objeveno tělo jedenadvacetileté studentky Elisy Lam. Její tělo plavalo v obrovské cisterně na střeše Hotelu Cecil, kde pobývala. Celé této záhadné a děsivé události předcházely stížnosti hostů hotelu na nízký tlak vody, který trval asi necelé dva týdny. Vedení zařízení tak dalo podnět jednomu z opravářů, aby zkontroloval cisterny umístěné na střeše budovy. Následovalo nalezení bezvládného ženského těla… Na střechu hotelu vedou pouze jedny dveře, které jsou navíc zamčené a opatřené kamerovým systémem a alarmem. Klíč od nich vlastní pouze zaměstnanci hotelu. Možná si nyní řeknete, že se přes tuto překážku Elisa dostala se štěstím. Ano. Jenže pak je tu samotná nádrž s vodou. Ta je poměrně vysoká a k tomu, aby se na ni mladá dívka dostala, je zapotřebí žebřík. Ten se však v době její smrti na střeše nenacházel! Stejně záhadné je i to, jak mohla Elisa sama zvednout těžké víko cisterny a následně jej i za sebou zavřít. Další velkou záhadou je záznam kamery výtahu, který mladou ženu natočil těsně před jejím skonem…

https://youtu­.be/3TjVBpyTeZM

Odpovědi
autacek

Napsalo i natočilo se o tom mnoho. Mě by zajímalo, co programovala na tom výtahu a proč se nezavřely jeho dveře a ten se nerozjel.

Jinak její chování a pohyby mi silně připomínají chování osob ve virtuální realitě.

Nejjednodušší vysvětlení je, že holka byla mírnej magor a toho nakonec někdo využil..

tomin1990

Skutečnost, že lidé v hotelu se sprchovali nebo pili vodu, která obsahovala fragmenty jejího těla, je prostě děsivá… Přivolaná policie musela nechat vypustit vodu a vyříznout otvor v boku nádoby, aby bylo možné tělo vůbec vyzvednout. NetFlix o tomto případu natočil i dokument a vyšumí vám z něho doslova mozek z hlavy. Malá zajímavost. Jméno Elisa Lam je anagramem Lam-Elisa, což je analytická metoda využívaná ke kvantitativnímu stanovení různých antigenů (např. i IgA, IgM a IgG koronaviru COVID-19). Tato metoda byla vyvinuta na univerzitě v Britské Kolumbii, tedy škole, kterou Elisa navštěvovala.

Speed77

To nevím, ale sebevražda to skoro určitě nebyla.
Já četl, že si hosté stěžovali na zvláštní pachuť vody, ne na nízký tlak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.