Rokio

Co patří mezi pohádky pro dospělé?

V seriálu Arabela byla říše pohádek pro dospělé. Vyskytli se tam například Tarzan a Fantomas.

Která díla kromě Tarzana a Fantomase spadají do pohádek pro dospělé?

Nejlepší odpověď
Filip84

Helmut, opravář komínů. 😎

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i2vu_RjlRWQ

Další odpovědi
Mravenec

Filip to přesně vystihl. Jsem rád, že tě má předchozí odpověď inspirovala k dalšímu dotazu. 👽😂😂😂

Filip84

Mravenec: Ale i když pomineš ten přenesený význam, tak Helmut, opravář komínů je dobrá pohádka: není to dlouhé, má to pár desítek vteřin. Nemá to obraz, takže si u toho můžeš představovat. 👌😎😅

Mravenec

😂😂😂👍

Filip84

A obsah je „hutný“ (sakra, teďka si nemohu vybavit dialog mezi soudruhem Pláteníkem a jedním z tazatelů na stranické schůzi v chemičce, v Okresu na severu, tam byl takový „výživný“ termín, který by zde byl naprosto přiléhavý – dobře mi tak, měl jsem si to napsat do citátů!), má to pár desítek vteřin a fantasie na hodiny minimálně! 😎😎😎