Avatar uživatele
IvkaH

Co opravdu účinkuje na posílení imunity, abych nebyla pořád nachcípaná ?

Zajímavá 0 před 1362 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Pravidelně si dávám zázvor, citron. Piju rozpustný vitamin C.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Otužování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Návštěva lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mám vyzkoušené některé potrav.doplňky. Vit.C taky. Ale přírodní a z ověřených zdrojů.
Je toho víc, není to jen o vit. C Mnohé fungují lépe díky synergickému efektu.
Taky echinacea je skvělá na imunitu. Nedám dopustit na čaje.
Aby byl nějaký efekt, je potřeba zajistit účinné množství látek.
A také to chce užívat dlouhodobě. Dostatek spánku a zdravého jídla a pohybu, nejlépe venku.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Vysoké dávky AK, http://rizika­ockovania.sk/dok/Vi­tamin_C-liecba.pdf

Upravil/a: dr.luha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ElonMusk

Já býval vždy nemocný přes zimní období. Od té doby, kdy do sebe po celou zimu cpu pomeranče, jsem zdravý. Vitamin C tedy (alespoň u mě) skutečně zabírá. Také mám vitamín C v kapkách (Vit C drops), nerad používám tabletky, plast by člověk neměl požívat, mikroplasty jsou zejména pro muže nebezpečné (vliv na plodnost apod). Mimo zimní období si dávám od pomerančů oraz, nejsem si jistý, jestli by si člověk pravidelnou spotřebou vybudoval rezistenci, a v zimě by pomeranče už neměly takový efekt, ale prostě je nechci jíst po celý rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nela56

Sprchovat se studenou vodou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Psychika (myšlení), životospráva.
Správné vitamíny (C…), minerály (Zn…)
Hlíva ústřičná, Reishi, B17, goji, chia semínka, černý bez/květ atd. atp.
Opatrně v zimních měsících čaj, se zázvorem medem a citronem.
POZOR na šípkový čaj!!! Jen v akutním stavu a krátkodobě, nikdy celoročně!
https://www.te­rezia.eu/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=D-SEA:+Brand+CZ|Brand&utm_con­tent=Terezia+Com­pany+29+let+na­+trhu&utm_ter­m=terezia|tere­zia

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetaKo

V tomhle jsou podlě mě dvě skupiny lidí, kde jedna si myslí, že stačí jíst ovoce a ta druhá raději něco bere. Já patřím do té druhé a doplňuji všechno potřebné pomocí kozího kolostra od betuli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tyna.ryglova

Ahoj, mně se osvědčila echinacea. Objednala jsem si tinkturu z https://www.her­bavis.cz/produk­t/echinacea-trapatka , ale prodávají se i tablety, záleží, co se ti bude lépe užívat. Echinaceu si dávám jen, když na sobě cítím, že na mě něco leze, jinak ne a musím zaťukat, pokaždé mě nachlazení dokázala zbavit 🙂 .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cermak

Já bych spoléhala na doplňky stravy, jako má třeba betula. Je to kozí kolostrum na přírodní bázi a co lepšího tělu dopřát než to, co neobsahuje chemii a co bude dobře vstřebávat ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Pro Malvínu – rozpustný vit C má tak malé účinky, že prakticky fungují jako placebo.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Je to možné, proto doplňuji vitamin C i z ovoce. Citrony bych mohla horem spodem, asi proto jsem nemocná jednou za čas.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Citrony i další ovoce z obchodu?? To je v bleděmodrém.
Vitamíny se ztrácejí velmi rychle a okamžitě po utržení.
Když vezmu v potaz, kde a jak byly pěstované, kdy byly utržené, jak dlouho cestovaly a byla skladovány než se dostanou na pult a ke spotřebiteli a že se ještě před spotřebou omyjí, tak jich tam taky mnoho nezbyde. spíš minimum.
I omytím studenou vodou se vit. ztrácí.
A to mi nesdělil anonymní google. Mám to ze školení od uznávaného člověka.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Nikde jsem nepsala, že jím jen ovoce z obchodu. Pokud je mi známo, citrony se bezne pěstují už i u nás, o ostatním obočí ani nemluvě. Vím, co na své zahradě sklízím.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

  • ovoci

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek