vlk samotař

Co obsahuje CE liquid krom nikotinu a různých příchutí.Podrobné složení.

Doplňuji:
Opsáno z náplně je pro ego-W Tam je jenom množství nikotinu a datum spotřeby.

Nejlepší odpověď
anonym

nemá to být E-liquid?
složen z nicotinu, propylen-glycolu, kyseliny mléčné, alkoholu a potravinářského aroma.
Doplňuji:
tož neporadím, mám e-cígo, ale náplně se všeobecně jmenují E-liquid, jiný název jsme nenašel

vlk samotař

Složení neví ani prodejce.Podle toho co je na náplni nic nemůžu najít,snad to bude stejný s tím co píšeš. Díky.

anonym

je to stejné, prošel jsme dost webů, ale podle zákona musí být na obale složení, aspoň to co jsem napsal.

vlk samotař

je tu ještě Mal boro nic víc. Promiň končím blbne mi PC.

pepamach

Běžné eLiquidy normálně složení na obale napsané mají. Třeba odsud když kupuju https://www.el­cigon.cz/eliqu­id-naplne-do-elektronicke-cigarety/, tak to to tam je. Obecně tam jsou 2 látky propylenglykol (PG) a vegetable glycerin (VG): Pak nikotin a aroma.