BeruškaSedm.

Co obnasi zmena skoly?

Dobry vecer,mám školu skoro hned u bytu,ale z důvodu šikanování spolužáků chci změnit školu. Co to obmasi? Co se musí zařídit? Popř. Jde to zartidit tak ze dne na den? Dekuju
(Chodim do 7.třídy)
Doplňuji:
Ted to asi vyznělo,ze ty spolužáky sikanuji já,ale špatné jsem se vyjádřila,oni sikanujou mne.

Odpovědi
MolloCr0

Nemusíš mít z toho strach :), já jsem taky už párkrát přestupoval a nějak jsem to nepocitoval sice to bylo na prvním stupni ale co. Před rokem jsem šel na střední školu a měl jsem velký strach z toho jak se to všechno bude vyvíjet, a nakonec to dopadlo dobře ale hlavně musíš být SAMA SEBOU!