Avatar uživatele
Anonim58965

Co obnáší 13ti letá prohlídka

Dobrý den je mi 13 za 2 týdnu jdu na 13ti letou prohlídku.A před mamkou si opravdu nechci sundavat kalhoty.Bude se mě ptát jestli jsem masturboval ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mp2

Odpoveď byla označena jako užitečná

Asi tě uklidním..

Kromě jiného.. Půjde§ normálně do spodního prádla.. Ve spodním prádle se položiš na lehátko, doktor si poslechne srdce, prohmatá ti břicho,
*****na 5 vteřin ti stáhne trenky, sáhne ti na každou kouli, jestli je nemáš něják deformované…******
To je vše…
Tvoji matku jako vždy požádá, aby se posadila.. Ta ti na koule fakt neuvidí.. Na masturbaci se tě před matkou NIKDY ptát nebude..

A pokud máš strach o to, aby tvoje matka neviděla tvůj vocas… Neuvidí..
Doktor si jen 2× sáhne a to je vše..

Ani ti nebude přetahovat nasucho předkožku přes žalud.. To se dělá v 5 nebo 7 letech..
A to je jedine, na co si davej pozor..

Jen ti doporučím…
Na patnáctiletou prohlídku jdi normálně sám.. Tam už matku nepotebuješ..
Jen pokud budeš mit nejake problémy, například ti nejde přetáhnout předkožka přes žalud.. Tak mu o tom řekneš..
Pokud se fakt stydíš, tak si tam skoč někdy sám.. Matka ti do toho nevidí..
Doktorovi řekni, že si tam nechtěl chodit s ní..

On ti má pomáhat a chápe tyhle problémy.
Každej z nás měl podobný starosti… Za nás se říkalo, že v patnácti ti ho doktor vyhoní.. :D ..

Buď v klidu a starej se o jiný věci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Anonim58965 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

Lékař se ti nanejvýš podívá a zeptá se tě jestli tam nemáš nějaké problémy. Po tvém sexuálním životě mu je houby. A obnáší to víceméně to samé, co obyčejná prohlídka. Zváží tě, změří. A další tyhle věci. Obyčejná preventivní prohlídka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví