Anonim58965

Co obnáší 13ti letá prohlídka

Dobrý den je mi 13 za 2 týdnu jdu na 13ti letou prohlídku.A před mamkou si opravdu nechci sundavat kalhoty.Bude se mě ptát jestli jsem masturboval ?

Nejlepší odpověď
Mp2

Asi tě uklidním..

Kromě jiného.. Půjde§ normálně do spodního prádla.. Ve spodním prádle se položiš na lehátko, doktor si poslechne srdce, prohmatá ti břicho,
*****na 5 vteřin ti stáhne trenky, sáhne ti na každou kouli, jestli je nemáš něják deformované…******
To je vše…
Tvoji matku jako vždy požádá, aby se posadila.. Ta ti na koule fakt neuvidí.. Na masturbaci se tě před matkou NIKDY ptát nebude..

A pokud máš strach o to, aby tvoje matka neviděla tvůj vocas… Neuvidí..
Doktor si jen 2× sáhne a to je vše..

Ani ti nebude přetahovat nasucho předkožku přes žalud.. To se dělá v 5 nebo 7 letech..
A to je jedine, na co si davej pozor..

Jen ti doporučím…
Na patnáctiletou prohlídku jdi normálně sám.. Tam už matku nepotebuješ..
Jen pokud budeš mit nejake problémy, například ti nejde přetáhnout předkožka přes žalud.. Tak mu o tom řekneš..
Pokud se fakt stydíš, tak si tam skoč někdy sám.. Matka ti do toho nevidí..
Doktorovi řekni, že si tam nechtěl chodit s ní..

On ti má pomáhat a chápe tyhle problémy.
Každej z nás měl podobný starosti… Za nás se říkalo, že v patnácti ti ho doktor vyhoní.. :D ..

Buď v klidu a starej se o jiný věci.

Další odpovědi
Palpatine

Lékař se ti nanejvýš podívá a zeptá se tě jestli tam nemáš nějaké problémy. Po tvém sexuálním životě mu je houby. A obnáší to víceméně to samé, co obyčejná prohlídka. Zváží tě, změří. A další tyhle věci. Obyčejná preventivní prohlídka.