dust8

Co nenávykového tlumí abstinenční příznaky?

Když si dám Birell, o to větší mám pak na pivo chuť!

Nejlepší odpověď
annas

Vezměte si sklenku čisté pramenité vody a napijte se na zdravíl.

Kořen kudzu snižuje chuť na jídlo , na alkohol, snižuje abstinenční příznaky. Z prášku si udělát nápoj, nebo přidát do jídla

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/koren-kudzu-snizuje-chut-na-jidlo-i-alkohol/

Další odpovědi
Zeecko

Psychedelika typu LSD nebo houbičky mají často za efekt odbourání závislosti i abstinenčních příznaků tvrdých drog (tedy i alkoholu).