salsa verde

Co nejzajímavějšího vám provedly děti když jste je na chvíli spustili z očí?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Hráli si na popelku a sesypali mouku a mák a kroupy a čočku vše dohromady.

Další odpovědi
amelie95

hrali si na malíře a pomalovali zeď barvami,pastel­kami,foxamia nalepili plastelínu :D
Doplňuji:
*fixami ne foxami :D jo a ještě mi sebralo sekundové lepidlo a slepili si omylem prsty ( no to bylo řevu..) :D

chudst

Totez co u amelie95, jen u nas nemalovali pastelkami, ale zavreli se na zachode a malovali necim jinym ^^; To tenkrat bylo skutecne zajimave XD

anonym

To naše holčičky ve velice útlém věku, si hrály na velké slečny, vybrakovaly mamce arsenál šminek, krémů, pleťové vody, laky na vlasy, holítka na depilaci, pleťové masky a drahé parfémy, a jen tak pro zpestření nějaké to luxusní prádelko. Kromě svých tvářiček a různých částí těla, pomatlaly všechno, co bylo v dosahu.
Mamka byla na nákupu, já makal do noci, abych uživil rodinu.
Po návratu mi byly sděleny následky katastrofy a já byl nakonec rád, že jsem u toho nebyl, protože bych asi nesnesl pohled na to, jak se krutě týrají nevinná robátka, pro která bych cedil krev.

kosaaaak

Sebrali mi poklice, vodmontovaly mi přední kola od auta, rozbili okýnko a ukradli autorádio. Ale přiznávám že nešlo o moje děti, jen jsem si skočil do krámu pro svačinu a za 5 minut bylo hotovo. Špatný místo ve špatnou dobu, je vidět že hliník už dneska moc nevynáší.

PS: to slovo bylo „basa“

Terryle

Mně jednou provedl nepopsatelnou věc malej brácha, když mu byly snad tři roky – nadzvedl polštářek na mý posteli a postavil pod něj šroubovák, pěkně špicí nahoru. Naštěstí si naši všimli, že ten polštář nějak divně stojí. Jinak jsem na něj taky mohla hupnout a nějak si ani nechci představovat, jak to mohlo skončit.
A on z toho chudák malej měl takovou radost, jak to pěkně postavil. Když mu mamka vysvětlila, že mě mohl zabít, hrozně to ořval… :) dodnes ho vidím.

pokazdejinak

:) koukám, že ti moji dva pidižvíci jsou žabaři (hurá!) u nás zatím byla jen zmáčená koupelna a záchod ucpaný toaletním papírem – prakticky celá role zamotaná pěkně mezi hovínka :)
voda je vůbec hodně zajímá, takže se mi často motají okolo dřezu v kuchyni a přelévají z misky do kelímku apod. ale zatím jsem to vždy podchytila včas a usměrnila nad dřez, takže pohroma se nekonala… nebo včera jsem přišla do koupelny a vana byla celá napuštěná, potom v různých kyblíčkách bylo taky spousta vody, protože přece půjdeme na výlov (jo, ale někdy v říjnu?) a přineseme si toho kapra a ty okouny (jo, protože loni jsme při výlovu zachraňovali asi 5cm rybky z bláta)

salsa verde

pro kosaaaak: díky 🙂
pro terryle: měla bych pro tebe jeden vtip do sbírky ale ještě jsem neměla tolik času se kouknout jestli už ho tam nemáš. když tak ho můžu hodit sem do diskuze, kdyby byl zájem.

Terryle

No jasně, sem s ním! :o) Děkuju předem moc!

salsa verde

letuška která si na chvíli odskočila se vrací do prostoru pro cestující a vidí že všichni cestující zvracejí do pytlíku akorát jeden pán ne. Tak jde k němu a říká: Proboha prosímvás co se stalo že tady všichni zvracejí? A on říká: no…taky to nechápu. Nejdřív jsem začal zvracet já jako první a když jsem měl pytlík už plný tak jsem trochu upil…a najednou koukám že zvracejí i ostatní…

Terryle

ale ne… fuuuuuuuuuuuuj! :oD Ten se bude hodit :oD

salsa verde

líbí:-)))) ??

chudst

To je hnusarna :D :D Ten si musim zapamatovat :D

salsa verde

pro chudst: (((-: mám radost když můžu někomu udělat radost:-)

chudst

To mi pripomnelo:

Prodám odjištěný ruční granát. Zn: spěchá!!! :D

A pridam jeste dva, kterym jsem se zasmal –

Petilety kluk v lekarne rika magistrovi: Mam koupit pro maminku lek, ale zapomnel jsem, jak se jmenuje. Jen vim, ze v nem ma byt medhytinmolami­natomethylphe­nodrupotal … :D :D

No – a nakonec ten, ktery me pobavil nejvic xD

Přijde 7 trpaslíku na audienci k Papežovi a ten nejmenší Šmudla se ho na konci setkání zeptá:
" Svatý otče, nemáte ve Vatikáně liliputánské jeptišky? „
Ten se zamyslí a říka: " Ne, to určite nemáme "
Zbývající trpaslíci se začnou pochechtávat, ale Šmudla znova: " A v Itálii jsou nějaké liliputánské jeptišky? " " No… taky asi ne, " povídá papež. To uz se ti ostatní válí po zemi, ale Šmudla se slzama na krajíčku a znova: " A někde na světe jsou liliputánské jeptišky? "
“ Musím tě zklamat, synu, ale žádné liliputánské jeptišky neexistují. „
V tom se z hloučku řechtajících trpaslíků ozve:
“ Šmudla přefik tučňáka, Šmudla přefik tučňáka…" :D :D :D