FlAsh_7

Co nejčastěji kradou zaměstnanci?

Nejlepší odpověď
Kelt

To, co nabízí podnik. V cukrárně těžko budeš krást železniční pražce.

Další odpovědi
zjentek

Měď!!! 🤣

jáára

V práci se nekrade. Z práce se vynáší.

Filip84

Jednoznačně osobní ochranné pomůcky, a pak kancelářské potřeby, protože minimálně k jednomu z toho má přístup v práci téměř každý. Však zkus povzpomínat, kolik známých má doma „jenom“ tužku z práce, žrádlo do koně, pracovní rukavice.

elkon

To, k čemu mají většinou v práci blízko. Často kradou i věci, které nepotřebují, ale co kdyby.

zdenek l

Mýdlo a toaletní papír, Solvinu. Ti z kanceláří papír formátu A4.

Ametyst

Zjentku, to sis brutálně spletl zaměstnance s profesionálními neprizpůsobivými. Když v Ústí nad Labem otevřeli krásný a i světově oceňovaný Mariánský most, cikáni ukradli i tu měděnou pamětní cedulku. Holt privilegovaní paraziti.

Emefej

To nebyli cikáni od nás z Ústí, to byli neštěmický.