prezdivkomat

Co nechtějí bohaté ženy?

Doplnění:

Nemyslel jsem „bohaté manželky“ … ale „bohaté ženy“ …

Podnikatelky, dcery bohatých otců, výherkyně v loterii, jednoduše řečeno bohaté ženy, které mají „své“ bohatství … „získané jakýmkoli způsobem, ale bohatství je jen a jen jejich … myšleno samozřejmě finanční či materiální bohatství“ … není tím myšleno „duchovní a jiná bohatství“ …

Čekal jsem odpověď typu:

nechcou být škaredé …

nechcou být staré …

ale i tak „dávám“ palec nahoru odpovědi : samotu …

Nejlepší odpověď
quentos

Ženy, ať už bohaté či chudé, samy nevědí, co chtějí (a nedají pokoj, dokud to nedostanou), tudíž nemůžeme ani vědět, co nechtějí.

Další odpovědi
ten který je

Samotu.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Zelen%C3%A1_vd­ova

Několik jich znám.

anonym

Chudobné muže.

mosoj

Ale chtějí.

Kepler

Chudobné muže. Ale jsou-li pohlední, můžou posloužit jako jednorázová sexuální hračka.

anonym

aby jim manžel sebral zlatou platební kartu

Agneta

Nechtějí za žádnou cenu vypadat nepěstěně:DD

xxx3

já si nejsem jistý, kolik je na tomto fóru bohatých žen, aby ti odpověděly.

zjentek

..tušit existenci krásných, nedejbože šťastných žen.