rrihamirek1

co nas ceka ohledne politickych zmen v nasledujicich 5 letech? kam se riti nase zeme slovanska???

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozhodování o naší zemičce se přece neděje tady, ale v Bruselu. A co víc, kdekdo strká nos do záležitostí jiných zemí. Obavám se, že taková soukromá organizace jako je Světová zdravotnická organizace, neřekla poslední slovo. Peče s Bruselem nadvládu nad zdravotnictvím zemí EU. Doteď bylo rozhodnutí ponejvíce na jednotlivých státech, tedy kromě vypečených nákupů vakcín i přes nezájem. To byl jen začátek, kontrolní balónek.

Další odpovědi
_Bůh_

A jaké změny byly za posledních 5 let? Zřejmě se nic moc nezmění.

Inflaci a mezinárodní scénu Česko stejně nikterak neovlivní.

hapiky

Změny můžou být minimálně až za necelé 4 roky. Nejhorší změna by byla, kdyby na postu předsedy vlády Fialu vystřídal Fiala z SPD.

Kazatel

Pravděpodobně se v rámci cyklické změny dostane k moci opět levice, aby začala rozdávat z toho, co s předchozí pravicové vládě podařilo ušetřit, či z díky tomu nastartovanému růstu. A až zase vše projí, u kormidla se to obrátí. Takhle se ti v ČR děje již asi po páté.

hapiky

Ametyst: Pořád stejné bláboly. Že tě to baví.

Ametyst

Hapiky: Nápodobně. Že se ti už nerozsvítilo.

Jiří Bohumil

hapiky- blábolíš Ty. A budoucnost ukáže kdo měl pravdu. A osobně pochybuji že to bude Tvé mládí nad zkušenostmi starších.

hapiky

Lidé rádi věří tomu, co se jim líbí. To manipulanti dobře vědí,

Ametyst

Hapiky: Teď ses odkopal, protože věřit nebo vědět jsou dvě úplně odlišné věci. Ty nechceš vědět, odmítáš, protože jen slepě věříš. V tom je mezi námi propastný rozdíl. Věřit je pohodlíčko, nemusíš myslet, pátrat, hledat věrohodné zdroje. Rozlišovat podstatné od vedlejšího. Stačí přece uvěřit. 🙂

hapiky

Ametyst: Pardon, já jen nečtu proruské bláboly a nešířím myšlenky rádoby vševědoucích :spasitelů".

Pepa25

Zkušenosti starších? Zaprvé nejsem si jistým jestli je Ametyst starší než hapiky a za druhé její konspirační teorie jsou směšné – budoucnost akorát ukáže, že si vymyslí nějakou novou …

_Bůh_

Ametyst tu nebere vážně nikdo. Je to nějaká malá holka nebo troll

hapiky

Pepa: Přesně, hlavně když vypadá někdo moudře (alespoň si to myslí), jen proto, že kritizuje každého a všechno.