fyziq

Co napsat? – smrt

Mám takjový problém, dnes zemřel kamarád a já chi udělat takovou vzpomínkovou fotku, ale nevím, co k ní napsat.. něco jako Už není mezi námi atd.. napadá vás něco

Nejlepší odpověď
carpediem

Také mi nedávno zahynul kámoš při bouračce, jeho sestra vytvořila na FB stránku „RIP jméno příjmení“ Hodně lidí tam něco napsalo, hodně vložilo fotky, je to smutná, ale hezká vzpomínka:-)

Napiš něco od srdce, třeb hezkou vzpomínku na něj, ty omílané fráze jsou strašné.

Další odpovědi
anonym

Pokud ti zemřel KAMARÁD, tak by jsi to měl zvládnout sám, nejlepší text-verzi nenajdeš tu, ale u sebe, když to napíšeš od srdíčka. A jinak..... upříjmnou soustrast.....

gecco

Pokud to chceš jen pro sebe, je zbytečné něco psát, ne?

anonym

napiš mu to,co cítíš od srdce.

dejavu

Napsala bych, že mi chybí a pár hezkých vzpomínek na něj, jak si ho chceš uchovat v paměti, co jste na něm měli rádi. Můžete mu, pokud jeho rodiče souhlasí, udělat též virtuální pomník na webu www.dlouhacesta.cz – to jsou stránky zemřelých dětí, samozřejmě i dospělých dětí, v láskyplných vzpomínkách tam jsou fotky a někdo připojí i povídání nebo stránku jako ta vaše.