Avatar uživatele
fyziq

Co napsat? – smrt

Mám takjový problém, dnes zemřel kamarád a já chi udělat takovou vzpomínkovou fotku, ale nevím, co k ní napsat.. něco jako Už není mezi námi atd.. napadá vás něco

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? carpediem před 3455 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
carpediem

Také mi nedávno zahynul kámoš při bouračce, jeho sestra vytvořila na FB stránku „RIP jméno příjmení“ Hodně lidí tam něco napsalo, hodně vložilo fotky, je to smutná, ale hezká vzpomínka:-)

Napiš něco od srdce, třeb hezkou vzpomínku na něj, ty omílané fráze jsou strašné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud ti zemřel KAMARÁD, tak by jsi to měl zvládnout sám, nejlepší text-verzi nenajdeš tu, ale u sebe, když to napíšeš od srdíčka. A jinak..... upříjmnou soustrast.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Pokud to chceš jen pro sebe, je zbytečné něco psát, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

napiš mu to,co cítíš od srdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dejavu

Napsala bych, že mi chybí a pár hezkých vzpomínek na něj, jak si ho chceš uchovat v paměti, co jste na něm měli rádi. Můžete mu, pokud jeho rodiče souhlasí, udělat též virtuální pomník na webu www.dlouhacesta.cz – to jsou stránky zemřelých dětí, samozřejmě i dospělých dětí, v láskyplných vzpomínkách tam jsou fotky a někdo připojí i povídání nebo stránku jako ta vaše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek