mosoj

Co nám přinese fiskální pakt s EÚ ?

Nebude to jenom bída ?
Doplňuji:
V podstatě to znamená snížení současného deficitu státního rozpočtu na nulu a dále udržování této hladiny. Pokud by se to mělo uskutečnit tak chcípneme hlady, rozloučíme se s bezplatným zdravotnictvím atd, atd. ! A co když přijde kalamita , povodeň atp. ? Za nedodržení rozpočtu obrovské pokuty do kasy EU !!Tedy zase další výdaje. Přesto o tom naši politici jednají.
Hlavně zde dejte zase najevo že se vás to netýká !

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

V podstatě to co chcete v každé firmě. Aby výdaje nepřesahovali příjmy. Těžko říct zda je toto paušalizování dobré, neboť zde není vyřešena dobře otázká potenciálních sankcí pro neposlušné – viz Řecko, ale obecně či základ té myšlenky spočívá v rozpočtové odpovědnosti. Myslím, že to bude takové České – obyčejný lid se nebude mít dobře. I kdybychom byli bilion v plusu. Zástupy lepkavých politiků to stačí rozkrást.

Další odpovědi
cochee

To teda bude. Naštěstí až po přijetí €čka, čehož se doufám nedočkáme.

fcoop

Jsou dvě možnosti.
Ta první je prostá – spolehnout se na naši vládu,ví velmi dobře,jak a co zakulišit,abychom se měli ještě lépe.Nakonec – vždyť jste si ji zvolili.
Ta druhá je vystoupit z EU,NATO a přimknout se se k Rusku,na něj je vždy spolehnutí,ostatně stačí se podívat do minulosti.
Jóó – abych nezapomněl – nebylo by marné,aby měla KSČ zase vedoucí roli.

Vždyť to tenkrát tak fungovalo.

Vlastně ještě jedna – odstěhovat se – sice nevím kam,protože to bude všude stejné – ale změna je život.

A mě se to netýká,protože jsem za vodou.
Mám prachů,že nevím,skutečně nevím,co s nimi.
Hnije to na půdě a akorát to zabírá místo.

led

Vaše peniaze už nebudú vaše peniaze. Nad všetkými bude mať kontrolu EU.

Lamalam

Všechny naše vlády vždy konaly pouze pro blaho lidu, žádná by nikdy neschválila nějaký nevýhodný pakt. Takže to přinese jenom blahobyt a všeobecnou spokojenost.

anonym

Nám obyčejným nic dobrého, za to těm prasatům se sníží koryta.

anonym

no nikdo nebude mít asi ani na cestu do práce brzo…

kavac

Uvidíme co to přinese. Dokud u nás nebude euro tak u nás bude stále fungovat obří pračka pro naše i cizí špekulanty.

mosoj

fcoop : Mám svoji hlavu a svoje úsudky a hlavně zkušenosti !!! Hysterické výkřiky, tolik charakteristické pro současnou dobu, neovlivňují moje myšlení.
Ano systém který chtěli zavést komunisti patří mezi nejlepší. Navrhni lepší.
Nikdy jsem nebyl v KSČ a co ty.