Avatar uživatele
mosoj

Co nám přinese fiskální pakt s EÚ ?

Nebude to jenom bída ?
Doplňuji:
V podstatě to znamená snížení současného deficitu státního rozpočtu na nulu a dále udržování této hladiny. Pokud by se to mělo uskutečnit tak chcípneme hlady, rozloučíme se s bezplatným zdravotnictvím atd, atd. ! A co když přijde kalamita , povodeň atp. ? Za nedodržení rozpočtu obrovské pokuty do kasy EU !!Tedy zase další výdaje. Přesto o tom naši politici jednají.
Hlavně zde dejte zase najevo že se vás to netýká !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, johana 56, NikkiHeat před 3683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NikkiHeat

V podstatě to co chcete v každé firmě. Aby výdaje nepřesahovali příjmy. Těžko říct zda je toto paušalizování dobré, neboť zde není vyřešena dobře otázká potenciálních sankcí pro neposlušné – viz Řecko, ale obecně či základ té myšlenky spočívá v rozpočtové odpovědnosti. Myslím, že to bude takové České – obyčejný lid se nebude mít dobře. I kdybychom byli bilion v plusu. Zástupy lepkavých politiků to stačí rozkrást.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

To teda bude. Naštěstí až po přijetí €čka, čehož se doufám nedočkáme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Jsou dvě možnosti.
Ta první je prostá – spolehnout se na naši vládu,ví velmi dobře,jak a co zakulišit,abychom se měli ještě lépe.Nakonec – vždyť jste si ji zvolili.
Ta druhá je vystoupit z EU,NATO a přimknout se se k Rusku,na něj je vždy spolehnutí,ostatně stačí se podívat do minulosti.
Jóó – abych nezapomněl – nebylo by marné,aby měla KSČ zase vedoucí roli.

Vždyť to tenkrát tak fungovalo.

Vlastně ještě jedna – odstěhovat se – sice nevím kam,protože to bude všude stejné – ale změna je život.

A mě se to netýká,protože jsem za vodou.
Mám prachů,že nevím,skutečně nevím,co s nimi.
Hnije to na půdě a akorát to zabírá místo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vaše peniaze už nebudú vaše peniaze. Nad všetkými bude mať kontrolu EU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Všechny naše vlády vždy konaly pouze pro blaho lidu, žádná by nikdy neschválila nějaký nevýhodný pakt. Takže to přinese jenom blahobyt a všeobecnou spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nám obyčejným nic dobrého, za to těm prasatům se sníží koryta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no nikdo nebude mít asi ani na cestu do práce brzo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Uvidíme co to přinese. Dokud u nás nebude euro tak u nás bude stále fungovat obří pračka pro naše i cizí špekulanty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

fcoop : Mám svoji hlavu a svoje úsudky a hlavně zkušenosti !!! Hysterické výkřiky, tolik charakteristické pro současnou dobu, neovlivňují moje myšlení.
Ano systém který chtěli zavést komunisti patří mezi nejlepší. Navrhni lepší.
Nikdy jsem nebyl v KSČ a co ty.

před 3683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek