luckykubrt

Co nám podle vás přinese nový rok 2018?

100% co vím je, že nás čeká soud s EU. Otázkou bude jak to skončí. Taky MS ve fotbale v Rusku pokud nedojde k nějakému teroristickému útoku, který by tomu zabránil. .

Nejlepší odpověď
led

Zlé jazyky tvrdia, že uvidíme sneh i dážď, pocítime mráz aj horúčavy
začiatkom roku budú voľby prezidenta ČR
a čuduj sa svete, čaká nás Silvester 2018

Varování pro neznalé čekatele dlouhého Vítězného Února:
kdo čeká 29.únor 2018, čeká marně.
Rok 2018 má jenom 365 dní

Další odpovědi
Kepler

Přestupný rok jsme měli už vloni a nic jiného jistého se předvídat moc nedá. Jen můžeme doufat, že nenastane nějaký katastrofický scénář.

klumprt

Snad bude přinejhorším stejně dobře jako v roce 2017. Pokud nedojde k nějakému extra průšvihu, mohli bychom si žít svůj běžný život, pracovat, bavit se. Splnit si nějaký ten sen.
Nějaká politika není až tak důležitá. Jestli bude na Hradě Zeman, nebo jinej strejda, to přiznejme si není pro obyčejného občana tak důležité, jak se to tváří být. Terorismus by se nám ještě příští rok mohl vyhnout a ekonomika snad ještě pošlape. Ovšem na deset let bych už takhle optimistický nebyl…

Kryšpín

Česko bude poslouchat co EU nařídí bude kvalitní president a vynikající vláda, obyčejní i neobyčejní občané budou stále na něco nadávat a stěžovat si, nebo se to nepovede a předvedem se v Evropě za švejky

Rohlik

366 dní :)

Mc Merkurion

… přestupnej rok je ten, co je dělitelnej čtyřkou sme se učili (což 18 nejni), takže ten sem nečekal … co mi přinese? zase budem o rok starší, jinak furt to stejný dokola, už se těšim na jaro, až zase vyleze sluníčko a začnou grilovačky (což vo to, vono to jde i teď, ale je u toho zima) … soud s EU, nějaký volby, tak jako MS ve fotnale je mi ouplně fuk, řešim důležitější věci …

dubraro

Dost možná finanční krizi.

Smackdown

Deprese.

led

Neférové a proti pravidlám slušnosti je zmena charakteru otázky dodatočným doplnením po už vložených odpovediach na otázku.
Vážený užívateľ luckykubrt za toto si koledujete odstránenie spornej otázky.

luckykubrt

Jak jsem změnil charakter otázky ? Jen jsem napsal, co očekávám já. 😉