Leotom

Co nakládal James Cook na loď v sudech když vyplouval na moře ?

Prosím, poraďte mi mám to mít zítra do školy..... Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste, při které plavbě. Když zadáte James Cook do Wikipedie, odpověď najdete sám. Určitě vás to potěší.

https://www.go­ogle.cz/search?q=Ja­mes+Cook+na+lo%C4%­8F+v+sudech+kdy%C5%­BE+vyplouval+na+mo%C5­%99e+%3F&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=S9VaUvvdDoW­VtQaU44HQBQ#q=Ja­mes+Cook+a+plav­by&rls=org.mo­zilla:cs%3Aof­ficial

Doplňuji:
I když se obsah sudů na jednotlivých plavbách lišil, jednu „věc“ považoval za nejdůležitější. Měla zabránit jedné chorobě.

Další odpovědi
ahold

Že by učebnice?

anonym

Zkus pouvažovat – co by sis sebou vzal na několikaměsíční plavbu po moři (bez možnosti něco doplnit) – a jak bys to (za)balil??? Resp.co bys zabalil do sudu?
😉

anonym

Jsme sice PORADNA, ale ne školní web. Při trošce přemýšlení ti to nejspíš dojde.

marci1

Co je nutné při plavbě po moři, v tekutém stavu ?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Prvn%C3%A­D_plavba_Jame­se_Cooka

jirkajirka

Opoldedok proti reumatismu.