panenka

Co na to říkáte?

Ted jsem si přečetla článek že TOP 09 bude rozesílat lidém do schránek složenky kde bude
částka 121000 kč kterou prý dluží každý občan ČR včetně miminek.Velice by mě zajímal váš názor.Já osobně nechápu kde na to došli oni vše utratí a pak budou tvrdit že to dlužíme my občani? je mi z toho normalně zle.Volit jsem jít nechtěla ale jak vidím tak asi pudu.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/200039-top-09-bude-lidem-rozesilat-slozenky-na-uhradu-121-tisic-verejneho-dluhu.html

Nejlepší odpověď
kropitko

Abych se přiznala semnou to nehnulo,praktiky našich volebních stran,při jejich propagaci jsou skutečně zajímavé. Jen mě fascinuje,že zase pouze jenom vyhazují peníze,dokážete si přestavit na kolik peněz vyjde zaslat 100000 ks složenek . Vždyť si vlastně zase jenom protiřečí.

Další odpovědi
Jahoda

Tak toto je opravdu hnus! Peníze rozhazují a potom to za ně budeme platit my? No to teda pardon! S tím ať jdou do háje. Teď jsem si přečetla ten článek a normálně mi je zle. Teď se narodí nějaká miminka a už státu dluží takovou částu? Nechápu jejich jednání. Náš stát jde do pekla a jsem zadluženi čím dál více. Dnes jsem si přečetla v novinách, že v Pražské ZOO budou stavět pavilon pro slony za 400 milionů Kč!!!! Strašnýý. Zvracet se mi chce a to když si vezmu, že bude ještě hůř. Kvůli slonům, kteří by správně měli být ve volné přírodě, ale on se jim staví jó pavilónék za 400 mega. Politici si hoví jako ho*ada a my budeme splácet poníze za to, co nám je k ničemu. Neřeknu, kdyby penáze šli na dobrou věc, ale to, že se za to postavili kraviny a rozhodily se do vzduchu, tak to je opravdu nehorázné. Oni si půjčili na pitomosti, oni by si to taky měli zaplatit! A né, že všechny jejich dluhy spadnou na nás. Včera jsem zde mluvila o tom, že by jsme jako stát měli držet při sobě, ale jak vidím, vzešlo z toho. Když pojedete po ČR, kde kdysi bývalo nádherně, byla zde všude úžasná a krásná příroda, teď se ovšem z toho všeho stal nechutný byznys a peníze místo pro něco užitečného jdou do(slušně řečeno) háje. Je to odporný. Mohl z nás být krásný a ušlechtilý stát, ale už jsme jen „bordel“. Jsou samozřejmě i hezká místa a krásná příroda, ale už jen málo kde. Není to jako dřív, a těžko věřit tomu, že se to navrátí do své původní tváře…

mosoj

Lidi vzpamatujme se !! Ano utrácí se, ale za věci za které by se utrácet mělo. Je jenom otázka jestli by to nešlo levněji, ale co se týče sociálních výdajů, levněji znamená méně pro lidi.
Rozhodující je že průmysl jde do háje. Podívejte se na nezaměstnanost ! Nedávno OP Prostějov, dnes v novinách jakýsi Delphi Packard v České Lípě propustí 700 lidí a desítky a stovky dalších. Kdo má ve volebním programu konkrétní nápravu. Tradiční průmysl jde do háje. Nebude-li se vyrábět nebude HO a nebude na ty výdaje a k tomu státnímu bankrotu nakonec dojde a zaplatíme to všichni ať chceme nebo nechceme. Hůř může být vždycky.
Doplňuji:
Dále si přečtěte o kolik klesl příjem do rozpočtu když se zavedla rovná daň.

anonym

Bez snahy urazit !!!!! Zkuste použít ten útvar,na který si dáváte někdy klobouk.
Vyplácí se to.

Lucimia

Přijde mi to směšné…:-( Nevím, jak bys nás k tomuto donutili…To bychom museli být nemyslící zvířátka a ne lidi, abychom jim ten dluh splatili 😁

mp4

Já si nemyslím, že je to špatný nápad, za stále stejně pitomé bilboardy se utrácí mnohem víc a s daleko menším efektem. Lidi by si už měli konečně před volbami uvědomit, že nejde žít jen na dluh, nebo dopadneme jako v Řecku. Mně se ten nápad docela líbí.
PS. je mi docela líto těch lidí, kteří vůbec nepochopili smysl takovéto kampaně a pohoršují se nad tím, že by měli za někoho platit státní dluh.

Michal

Trapné,tak mi jim platíme co se dá a budem platit dál.Do kdy?

ReHu

To Michal – řekla bych, že budeme platit do té doby, než tam „nahoru“ přijde někdo s kalkulačkou, komu nepůjde o koryto, ale o prestiž.
Ale neboj, hned tak to nebude.
Lidi si totiž nechtějí připustit, že se o ně stát nepostará, že se o sebe musí postarat sami. A tak pořád věří předvolebnícm slibům.