Viktorie II.

Co na to „asi“ říká vrchní velitel ozbrojených sil ČR na slova premiéra Fialy: Situace je vážná, hrozí válka v Evropě?

Odpovědi
Kepler

Nejvyšším velitelem je prezident. Je to rusofil jako poleno, takže počítám, že se Rusů bude zastávat nebo dokonce tvrdit, že za všechno mohou Ukrajinci a NATO. „Rusové? Co vás nemá! Vždyť oni svou armádu za hranici nikdy neposílají, ne? Afghánistán, Gruzie, Krym – to jsou jen drobné a nepodstatné výjimky“…

marci1

Rozhovor prezidenta republiky pro MF Dnes
čtvrtek 17.02.2022:
http://www.ze­manmilos.cz/cz/clan­ky/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-mf-dnes-734144.htm